İndüksiyon ve ışıl işlem sektöründeki; 35 yıllık bilgi, birikim ve tecrübelerini birleştirerek Şerif DÖNER & Kemal KELEŞ ortaklığında, 2014 yılında Anadolu İndüksiyon Sanayi ve Ticaret olarak Kocaeli-Gebze Hasköy sanayi sitesinde İndüksiyon ve Isıl işlem sektöründeki faaliyetlerine başladı.

Başlangıç da bir adet 50 kW ve bir adet 75 kW indüksiyon makinası ile kurulan firmamız, zaman içerisinde makina parkuruna, her geçen gün yeni makinalar ve yenilikçi çözümler katarak kendini geliştirmeye devam etti. 2020 yılından itibaren ANADOLU İNDÜKSİYON IŞIL İŞLEM MAK. SAN. VE TİC. A.Ş olarak hizmetlerine bünyesinde, 20kW ile 500KW arasında Düşük, Orta, Yüksek frekans indüksiyon makinaları, Temperleme(Menevişleme), Normalizasyon, Sementasyon, Nitrasyon ve Vakumlama ısıl işlem fırınları ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Özetle,

Üretim imalat tecrübelerine sahip profesyonel çalışma ekibimiz ile firmalara özgü kalıcı etkin çözümler geliştirerek, firmaların ısıl işlem indüksiyon süreçlerini yöneten yeni nesil bir çözüm ortağıyız.